Hotel Bělá pod Pradědem Eduard :::

Hotel Eduard / Bělá pod Pradědem

Ubytování v Jeseníkách : Hotel Eduard je situován v srdci horského střediska Bělá pod Pradědem v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku. Turisty a lyžaři oblíbené a vyhledávané místo v blízkosti lyžařských areálů. Útulné ubytování, kvalitní domácí kuchyně, relaxační centrum a sauna.

Hotel Eduard v Bělé pod Pradědem stojí na rozsáhlém pozemku, po jehož okraji protéká potok. V hotelovém areálu je k dispozici velká travnatá louka s bazénem pro chvíle odpočinku, kiosek s venkovním posezením včetně ohniště, dětský koutek s pískovištěm a houpačkami, volejbalové hřiště, petanque a společné parkoviště. Připojení na Wifi internet zdarma.

Bělá pod Pradědem Hotel Eduard ubytování :
Hotel EDUARD nabízí ubytovací služby s kapacitou 90 míst ve dvou až šesti lůžkových, moderně zrekonstruovaných a původních pokojích. Hotel je přizpůsoben pro pohyb osob se sníženou pohyblivostí a k dispozici je Vám personál, který rád pomůže. Nekuřácké prostředí - vyhrazené prostory pro kuřáky.
Pokoje typu A jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, zvlášť toaleta), balkonem (pokoje situované do hotelové zahrady). -
Pokoje typu B jsou umístěny v hlavní budově. Podkrovní část prošla moderní rekonstrukcí a má k dispozici pokoje s TV. Na chodbě se nachází společné WC a sprchy (dámské a pánské oddělené).

Bělá pod Pradědem Hotel Eduard služby :
V hotelu je příjemná a klidná restaurace, kavárna a denní bar. Možnost pronájmu sálu a salónků k pořádání rodinných oslav, společenských akcí se zajištěním živé hudby. Pořádání ozdravných pobytů, rekondičních pobytů, školení, konferencí. Ubytování s domácím zvířetem (pes, kočka) za poplatek. Sauna pro 4 až max. 10 osob je otevřena denně od 9 -21 hod. Na objednávku kosmetika, pedikůra a masáže za příznivé ceny. V areálu hotelu je k dispozici parkoviště s kapacitou 30 stání. Sekretářské služby a trezor. V letním období venkovní bazén. V hotelu kulečník, ping-pong, posilovna, stolní fotbal.

Hotel Eduard Bělá pod Pradědem gastronomie :
Restaurace má celodenní provoz od 10 do 20 hodin, zajišťuje snídaně, obědy, večeře a nabízí 100 míst k sezení. V celém hotelu je bezdrátové připojení k internetu. Vedle restaurace je bar, kde si každý může v klidu nad šálkem kávy přečíst noviny, vychutnat si zákusek nebo posedět nad sklenkou oblíbeného nápoje. V letních měsících navíc výběr mléčných koktejlů a v zimních Vás zahřeje specialita, pravá hustá italská čokoláda. Bar nabízí hostům 25 míst k sezení a je otevřen v době od 14 do 23 hodin.

Ubytování Jeseníky hotel Eduard školení - konference
Hotel Eduard v Bělé pod Pradědem nabízí prostory k pořádání školení, porad, konferencí, seminářů a kurzů, podnikových večírků, firemních oslav a prezentací. Svatby a oslavy na klíč s ubytováním. Sál s kapacitou do 60 osob Vám připraví dle Vašich přání a představ. Zajistí kompletní konferenční techniku, slavnostní tabule s výzdobou, kulturní program, stravování.

Dovolená Jeseníky Bělá pod Pradědem turistika, lyžování
Hotel Eduard nabízí ideální podmínky pro rodinnou i aktivní dovolenou na horách, školy v přírodě a lyžařské kurzy, vzdělávací a podnikovou dovolenou, společenské a podnikové akce a horskou turistiku a cykloturistiku. Hotel je situován v nadmořské výšce 700 m, uprostřed nejoblíbenějších lyžařských center v Jeseníkách - Červenohorské sedlo, Skipark Filipovice, Karlova Studánka, Praděd, Petříkov, Ostružná, Ramzová s bohatou nabídkou zimního i letního vyžití a známého lázeňského centra Lipová.

Sportovní vyžití u hotelu - nohejball, volejball, tenis, badminton, malý fotbálek, ruské kuželky, lyžařský vlek, běžecké tratě, zimní a letní turistika, cykloturistika, vyhlídkové lety, půjčovna koloběžek v hotelu.

Hotel Bělá pod Pradědem Eduard - K hotelu přísluší parkovištěHotel Bělá pod Pradědem Eduard - disponuje restauracíHotel Bělá pod Pradědem Eduard - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Bělá pod Pradědem Eduard - V hotelu je kulečníkHotel Bělá pod Pradědem Eduard -  je k dispozici připojení na internetHotel Bělá pod Pradědem Eduard -  je k dispozici letní terasaHotel Bělá pod Pradědem Eduard - golfHotel Bělá pod Pradědem Eduard - disponuje kavárnouHotel Bělá pod Pradědem Eduard - krytý bazén v hotelu.Hotel Bělá pod Pradědem Eduard - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Bělá pod Pradědem Eduard - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Bělá pod Pradědem Eduard - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Bělá pod Pradědem Eduard - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Hotel Eduard, Bělá 44
Bělá pod Pradědem 79085 Česká Republika
Hotel-Bela-Pod-Pradedem-Eduard@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 5 m/s
Hotel Eduard ubytování Bělá pod Pradědem Aktuální počasí ::: částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: